ZASTOSOWANIE
ArchiveIT! to idealne rozwiązanie
dla wszystkich, którzy nie chcą tracić czasu i pieniędzy
na szukanie zagubionych dokumentów i sporządzaniu
kilku kopii tego samego dokumentu.
BIURO
Uporządkowane archiwum dokumentów to lepiej zorganizowana praca. Dzięki ArchiveIT! w prosty sposób, ważne dokumenty mogą być zeskanowane i udostępniane elektronicznie uprawnionym pracownikom. Pomyśl o oszczędności czasu, związanego z segregowaniem i przekazywaniem dokumentów, jaki daje intuicyjny program do archiwizacji dokumentacji, jakim jest ArchiveIT!.

Dodatkowo Twoje archiwum dokumentów będzie bezpieczne, dzięki automatycznie tworzonym kopiom zapasowym. Aplikacja w łatwy sposób pozwoli zaprojektować bazę dokumentów i odzwierciedlić, takie samo ułożenie dokumentów w ArchiveIT!, jakie w rzeczywistości zastosowano w przedsiębiorstwie. Dzięki temu przejście na elektroniczne archiwizowanie dokumentów stanie się dla pracowników znacznie łatwiejsze i sprawniejsze.
DOM
Profesjonalna archiwizacja dokumentacji przyda się nie tylko w biurze. Niejednokrotnie ma zastosowanie w warunkach domowych, gdzie także konieczne jest zachowanie porządku i skatalogowanie ważnych dokumentów, takich jak umowy z pracy, faktury za zakupy i wiele innych.

Szukasz rachunku potrzebnego do złożenia reklamacji, faktury do rozliczenia się z firmą, w której robiłeś zakupy, a może masz kartony zapchane instrukcjami? Nie musisz się męczyć szukaniem i przetrząsaniem wszystkich szafek. Możesz w prosty sposób znaleźć nawet najmniejszy paragon ze sklepu. Umożliwi ci to nowoczesny program do archiwizacji, jakim jest ArchiveIT!.

Zapisz prace i rysunki swojego dziecka. Zachowaj je na pamiątkę i wspominaj po latach. Starszym uczniom kataloguj wszystkie materiały: segregatory, zeszyty, luźne kartki zapisane notatkami, wiecznie gubiące się odbitki z ksero. Skrupulatna archiwizacja dokumentów ułatwia codzienne życie, skraca czas wyszukiwania różnych dokumentów czy materiałów do pracy. Przynosi to korzyści w pracy, w szkole, również w rodzinnym życiu domowników.
JESTEŚ ZAINTERESOWANY PROGRAMEM
Skontaktuj się z nami, a chętnie odpowiemy na wszystkie pytania
KONTAKT